Goldwingtour 03-11-09 14:24:50

Alternator van mijn GL1200 het begeven hoe werkt het en wat kost het om het te vervangen:
De alternator van de GL 1200 zit op een rot plaats, de motor moet er uit om er goed bij te kunnen, daarna is het een fluitje om er een nieuwe in te zetten, en daarna moet de motor er weer in, dit is helaas een dure operatie als je het moet laten doen, uurloon is hoog tegenwoordig. Als ik een gokje moet doen denk ik toch gauw aan 400 euro..

Bronvermelding Goldwingforum.nl

Goldwingtour 03-11-09 14:01:44

Onze batterij laadde niet meer hoe kan dat:
Je moet eens naar de bedrading boven op je startrelais kijken, ik heb dat zelf een keer gehad , er zitten 4 dunnere draden op aangesloten als er daar een van los ligt laadt je accu ook niet meer bij

Bronvermelding Goldwingforum.nl

Goldwingtour 03-11-09 14:00:19

Onze batterij laadde niet meer hoe kan dat:
Ik heb eens hetzelfde probleem gehad met opladen van mijn toenmalige GL 1200, daar is geen nieuwe dynamo in gegaan, maar de plastic steker naast de batterij met 6 gele draden was af gerot..gewoon door gelust en viola, alles werkte weer, maar het lijkt me dat jullie dealer dit zeker had moeten zien als dit het geval is, je kunt het eenvoudig zelf even bekijken, naast batterij zit een 6 polige steker van kunststof met 6 gele draden, die staan erom bekend wel af te rotten, en die kun je gewoon doorlussen, geel aan geel, maakt niet uit.

Bronvermelding Goldwingforum.nl

Goldwingtour 03-11-09 13:59:31

Stuur trilt van de GL1200 hoe kan dat:
Ik ben bang dat de monteurs gelijk hebben, wat je wel kan doen, maar dat kost heel wat, is white power vering in de voorvork laten zetten, dit heft een groot deel van het schommelen en trillen op, de vering van de GW 1200 is eigenlijk te licht voor de enorme (zware) voorzijde van de motor.

Bronvermelding Goldwingforum.nl

Goldwingtour 03-11-09 13:53:58

Koplamp dempt tijdens het remmen hoe kan dat:
je moet eens kijken naar de witte steker die langs de accu loopt, dit is de verbinding van de dynamo , deze kan behoorlijk geoxideerd zijn, dit veroorzaakt een slechte geleiding, ik heb dit bij mijn vorige 1200 opgelost door rücksichtslos de steker er tussen uit te halen en al de gele draden gewoon te solderen, dit is een veel voorkomend probleem bij de 1200 gw.

Bronvermelding Goldwingforum.nl

Ad van der Beek 16-10-09 10:45:03

Ik had voor mijn goldwing GL 1200 chroom speakercovers besteld.als je die op de bestaande cover plakt,krijg je de originele cover er niet meer af.daar het afdekplaatje waar de schroef achter zit niet door de chroom cover past.als je dit afdekplaatje rondom wat afschuurd dat het door de chroom cover past,kun je alles er compleet afhalen zodat je bij de speakers kan komen.
Misschien een idee voor andere Goldwing rijders.
Groeten Ad van der Beek.


Zoeken
Terug naar homepage