mama 13-08-08 06:23:17

Hiep Hiep Hiep Hoera!
3 Dikke kussen voor mijn jarig ventje
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Erika , Ina & Margo 10-08-08 08:37:18

Hey Tijltje wouw wat een leuke cadeautjes heb je al ontvangen .En een leuke uitstap naar plopsaland .
we moesten wat lachen met dat ochtendhumeur van je .We willen je alvast drie dikke kussen geven voor je varjaadag !!!

Erika Ina & Margo

daisy 08-08-08 17:31:04

Hallo Tijl,
Wat heb jij een mooie grote kado gekregen van tante k,nonke johnny,tante Silvi en bomma.Super,he!!Nu kunnen jullie pas springen!Ik ga er zondag niet bij zijn ik beloof dat ik woensdag binnen spring en je drie dikke zoenen kom brengen.Tot dan..Spring nog veel.. Daisy

daisy 29-06-08 18:01:14

Hoi,
En voor jou is die grote vakantie ook al begonen,hé
Heel veel plezier.
Dikke kus

juf Petra 25-06-08 19:25:21

al weer kan ik het niet laten hier de leuke verhaaltjes te komen lezen ! Morgen je grote feest in de klas ! Jazeker, je zal in de wolken zijn, met zo lekker muffins kan het feest niet op ! Ik wens je nu al vast een hele fijne dag en voor augustus, één kaarsje meer op je taart !!! Hoera voor Tijl !

mama 22-06-08 15:00:38

Dag mijn klein kaboutertje,

Je eerste schooljaar zit er ook al op. Na 2.5 maand mag je het "instapklasje" vaarwel zwaaien, je gaat naar de eerste kleuterklas. De juf waar je terecht zal komen, dat weten we nog niet, maar ik ben er zeker van dat jij dat net zo goed zal doen als dat je de afgelopen maanden deed. De vakantie zal ook snel voorbij zijn, we hebben alleszins al verschillende dingen op de agenda staan: een weekje Zuid-Frankrijk met ons vijfjes, sportkamp bij meester Stijn samen met Finn, spelen met de vriendjes van de opvang, eens met opa en oma op stap of een nachtje slapen, ... Kortom we zullen ons wel bezighouden.
Geniet nog van je weekje school!
Dikke knuffels
mama

Erika en co 24-04-08 20:57:02

Tijl dikke proficiat GROTE broer ... je zal je moeten weren samen met de papa tegen die drie vrouwen

daisy 22-04-08 20:44:39

hallo grote broer.dat is nu toch super zo gtote broer te zijn van een klein wonder!xxx

Ina en co 21-04-08 20:52:01

Hey flink kereltje we lezen dat jij zo flink naar school bent gegaan . Dikke bravo hoor en ja de mama's hebben het altijd moeilijker

Mama 16-04-08 14:29:29

Dag mijn klein (groot) ventje,
Vandaag was het dan zover: je eerste schooldag! Mama had het net iets moeilijker dan jij bij het verlaten van het klasje, maar de juf vertelde dat je het heel goed gedaan hebt. Je hebt mandarijntjes gegeten, met de auto's en de andere vriendjes gespeeld... Die 3 uurtjes vlogen om en je wuifde toch enthousiast "tot morgen" naar de juf. Ik ben eens benieuwd hoe het morgen zal zijn!
Veel dikke knuffels en een superdikke zoen aan mijn "kleutertje"

<< < 3 4 5 6 7 > >>
Zoeken