
hoi Mirella en Marinus,
ik weet niet of je mij nog kent, maar ik herken jullie wel op de foto's.En weet van je broer Hans dat jullie op het flinstone park wonen.Ik heb daar een x gelogeerd bij Jaakje. en vond het een erg leuk huisje.Grappig dat jullie zo'n huisje gekocht hebben en wat hebben jullie het mooi verbouwd. ik zat dus even te kijken bij flinstone park op google,omdat we in de herfstvakantie naar Mallorca gaan.Wel naar Cala D'or omdat ik Sipke en Jaakje dan ook even kan zien.wie weet komen wij elkaar ook nog tegen.
groet, Simone .
Hoi, hoi, ik zat weer eens op jullie blog te lezen. Daar zag ik dat stukje over de pindakaas. Wij wonen sinds maart 2010 in Puigpunyent waar we wonen en werken op een agroturismo ( Son Pont) en natuurlijk misten wij ook de echte pindakaas hier op het eiland. Maar geen nood want bij Marijke en Frans die de winkel Cocina Aventura hebben in Binisalem kun je de echte PCD pindakaas en de Calvepindakaas kopen. Helemaal geweldig zo'n winkeltje. Misschien kennen jullie de winkel al want ze adverteren ook op Mallorca Vandaag, maar zo niet dan kunnen we jullie deze winkel van harte aanraden. Jullie blog is trouwens erg interressant om te lezen voor ons Hollanders op dit mooie eiland. Vriendelijke groet, Jacqueline
Beste Marinus&Mirella
Weer terug in Noord Holland
De allesbrander op 21C
Buiten gierd de wind en regenvlagen
teisteren de ramen.
Was bijzonder om jullie op Mallorca
te ontmoeten,houden er warme gedachtes
aan over.
Hopelijk tot in de nabije toekomst
Cees&Conny van der Wel
Huisduinen
Hoi Mirella en Marinus!
Vanaf een erg koud en wit Terschelling wens ik jullie alvast fijne kerstdagen en een spetterend 2011!!
Groetjes Hilda
Wat leuk jullie site,via google ben ik er terecht gekomen.Over 2 weekjes gaan wij ook naar caladór naar esmeralda park.
Hebben jullie nog leuke tips om te doen met onze dochter van 9 en tips voor lekkere(hollandse) restaurants.Onze dochter is een echte hollander en lust bijna niets.ik hoop op wat leuke tips.
groetjes uit een nat nederland
Ola!
Via Google op jullie blog terecht gekomen.
wat een hoop info over Cala 'd Or!
Jullie blog is echt top.
Ik ga met m'n vriendin in juni 10 dagen naar Cala 'd Or, dus ik ga al jullie berichten op gemak lezen
hey hoi
weet niet of je me(nog) kent...
maar heb jullie foto,s bewonderd, leuk man!
hele klus om jullie droomhuis te maken!
maar komt helemaal goed!
toppie!
groetjes, anja roos
Volgens mij werkt jullie cam (ww.com) niet lekker hoor ... Groetjes uit een koud nederland.
Hallo Marinus,
ab Montag werden für ein paar Tage Nachbarn sein. Herr Radtke hat meiner Frau und mir sein Haus vermietet. Wie ich sehe, habt ihr viel Arbeit in Euer Domizil in Roca Serena gesteckt!Herr Radtke riet uns, mit WLAN-Anschluss und den Fragen dazu, Kontakt zu Ihnen aufzunehmen.
Gerne möchten wir über Ihren Web-Anschluss unsere mails abrufen und news lesen und würden uns freuen, sie könnten uns behilflich sein.
Wir melden uns Dienstag
Ewald und Elisabeth
Hoi
Altijd leuk om jullie site even door te nemen
Nu al een paar dagen hier ook mooi weer (lijkt mallorca wel...). Hier is alles prima
Bram wordt al een hele vent.
Groet
Alex, Marielle en Bram