Hallo Riet 06-02-08 19:31:07

kom je een gezellige woensdagavond wensen
moest vandaag maar een halve dag werken
en nu ben ik een weekje vrij
grtjes en liefs


Freek en Tanja 06-02-08 14:46:46

Lieve Riet,

Sorry dat ik niet zoveel meer langs kom op de space maar ik heb momenteel andere dingen aan mijn hoofd want het gaat neit goed met mijn moeder en zelf ben ik ook nog niet hersteld, maar zodra alles achter de rug is kom ik terug en vergeten doe ik jullie niet hoor.

Liefs en knuff van Freek en Tanja

Charles 06-02-08 13:24:03

Lieve Riet,

Daar ben ik weer even!! Niet omdat de week is doorgezaagd (dat laat ik anderen doen) maar gewoon
om je even een fijne woensdag te wensen! (wat vliegen de dagen toch om)

morgen al weer Donderdag, en dan alweer op naar t weekend!
voor die tijd hoop ik nog even langs te komen bij je. Voor morgen:

voor nu

en maar weer
TOT ZIENS !!!

lieve riet 06-02-08 09:43:27

fijn dat het met de kode in je gastenboek weer opgelost is
goedemorgen


plaatje is mijn space

ik kom je een hele fijne en gezellige woensdag
wensen, het is alweer het midden van de week,
de tijd gaat echt snel vind ik, het is echt
niet koud voor de tijd van het jaar vind ik,
enkel hoeft het van mij niet te regenen.


plaatje is mijn gastenboek

liefs en knuff el

eenzaam hendrik 06-02-08 09:34:54



HALLO EEN GOEDE WOENSDAG GEWENST HET IS HIER WEER SNERTWEER REEGEN EN NOG EENS REGEN.EEN LEUKE DAG GEWENST GROETJES HENK:tu::zwaai:

Renee en Piet 06-02-08 09:23:07



Vanaf het (gelukkig ) wat regenachtig Madeira natuurlijk ook voor jou een hele fijne dag

Nicole 05-02-08 22:09:44

kom je een hele fijne avond wensen
grtjes en liefs

Nicole 05-02-08 22:08:55

kom je een hele fijne avond wensen
grtjes en liefs

Het Engeltje Marianne 05-02-08 18:38:55

Hallo ik ben de buurvrouw van Marianne ja ik heb Marianne beloofd om zo veel ik kan er naar toe te gaan ja alles staat op een papiertje dat ze daar aan denkt op deze dag wat ik even langs wou gaan nartuurlijk voor mijn overbeurke ons Marianne het is zwaarder de we hadden gedacht en de urologe is de Ct can gedaan en de ruematelogoge Reuma is ergerder geworden en voor Marian is het beterder een sigaterje te roken ze kan niet goed tegen sommige stoffen van de medicati voon de pijn heeft meer pijn als wij zelf dachten vertelde de artsen allen zijn trots op mijn buurke ik ook naar en de ertopheet geweest 2 goud spuiten 1 in de hiel en 1 in de rug wij allen zijn trots op mijn buurke en slaapt nu ik weet dat ze engeltje is het huis is er vol van maar gezellig is het bij ons ja Engel Marianne ik hoop dat ik het zo goed gedaan is heel fije avond staat op het briefje met groetjes van mijn kimoora en Het Engeltje Marianne xxxx

lieve riet 05-02-08 18:09:03

de hmtl kode staat uit in je gastenboek,
moet je even naar kijken, fijne avond verder
liefs el

<< < 245 246 247 248 249 > >>