Maxime Duisterhof 03-11-11 13:01:20

Hallo mevrouw/meneer,
Een vriendin en ik zouden graag een proefles bij jullie volgen. Wij zijn 16 en 17 jaar oud en nog beginners. Wij hopen dat dat mogelijk is.
Groetjes Sarah-Jane en Maxime

zxasc 21-06-11 18:27:26

mail plz naar walker.2008@live.nl

xcfz 21-06-11 18:26:13

hoe oud moet je zijn? zn er ook juniurteams ofzo

Tim Possemis 20-06-11 19:33:55

Hey Eduard,
Ik ben van plan om nog een aantal weekjes te komen boksen voordat ik moet beginnen met mijn AMO.
Mijn vraag is of jullie ook open zijn in de zomervakantie?
Mvg,
Tim

mullenberg 09-06-11 23:17:16

hoi ik wilde bij deze stefan/wouter djokic en brandon mullenberg feliciteren met hun nederlandse titel goed gedaan jongens ook trainers en coach van a.b.c.c.bedankt.

frank 06-06-11 12:36:02

bedankt voor weer een mooie dag gisteren bij jullie bosschool. ik hoop dat er nog veel van die mooie dagen met mooie partyen bij jullie gehouden worden.

mullenberg 18-09-10 23:01:57

peter alvast gefeliciteert met zilver en morgen voor goud gaan he groeten daar in chemnits dld. pa--ma en brandon doei.

Fam.múllenberg 06-04-10 22:39:22

Peter alvast gefeliciteert met je zilver nu hopen en gaan voor goud woensdag succes daar in thailand en doe ze allen de groeten hennie mandemakers en de rest van de boksers doei.
hennie v.b.en eric.v.groeten en alvast gefeliciteert met deze overwinning, doei.
groeten voor een ieder van a.b.c.c.

Jaap Hoeve 20-05-09 00:10:30

He allemaal daar in Nederland,

ik kom even verslag uit brengen vanuit Oostenrijk. Ik zit hier nu ongeveer 2 maanden en het bevalt erg goed.
ik heb vrij weinig school dus ik kan gewoon lekker 5 dagen per week sporten. dicht bij Kufstein heb ik een boks club gevonden, die is natuurlijk niet zo goed als ABCC. en ze leren daar dingen heel anders, ze boksen daar bij voorbeeld heel erg op kracht en leren anders afweren dan in Nederland.
Dus eigenlijk mis ik het boksend Nederland wel. Maar ik ben al blij dat ik het enigszins kan onderhouden hier in Oostenrijk.

Maar hoe gaat ie daar? Ik las net op de site dat Peter weer goed terug gekomen is? Dat is wel goed nieuws dat ie dat kan, want dan is zijn hand weer volledig genezen.

Maar de groeten vanuit het schnitzel paradijs!

1 2 3 4 5 > >>
Zoeken