rainbow 20-10-05 09:45:19


ik wil iedereen ,bedanken voor de mooie reactie's ,in m'n logje, heel lief van iedereen, ik ben ontroerd, .... liefs xxxxxx claire, bowke, fijne dag verder !!!

Bertus 20-10-05 08:08:34

Goedemorgen Ineke
Een fijne dag voor jou.
liefs Bertus

Ruud 19-10-05 10:48:51



Hai kanjer

Druk druk druk maar zo op de helft van de week kom ik even langs om je een geweldige dag toe te wensen

Nog een paar dagen en dan ....... WEEKEND


Lieve groet

Je maatje


Ruud
/schrijver53

smulbeer 19-10-05 09:46:13

hallo ineke,

ik kom je even een fijne herfstdag wensen.

gr.peter

Caro Alias Mamma Flep 18-10-05 20:52:43

ZOOOOO,dat zijn mooie foto,s!!!!!.Fijne avond verder!!,liefs,Caro.
:) :) :)

Bob Smit 18-10-05 18:30:59

Hallo Ineke, leuke reactie van je. Ik heb ook even jou space bekeken en zie dat wij een beetje de zelfde hobby's hebben enz. Ook heb een dochter die ruim 1 jaar getrouwd is en 1 kleinzoon.
Wij houden ook van dieren en wandelen.
O. ja Corus is inderdaad de Hoogovens was voorheen en de firma v Mourik werk daar veel en ik heb voorheen ook veel contact gehad met de firma v Mourik.
Martin Assema o.a.
Iedere maandag komen ze nog op onze afdeling op Corus ( kooksfabriek 2)
Ook werkt- te? enen van Erik van Riet bij van Mourik in jullie regio.
En Ruud Swagerman is een buurman van mij enkele huizen verderop woont hij van mij.
Ook zitten we samen in een nieuwe politieke partij. (mensen uit Rotterdam die een dagje naar Amsterdam gaan????) Mooie space heb je Ineke en zet de link op mijne.

Mimi 18-10-05 10:59:56

Hai Ineke, Leuk dat je weer eens langs kwam spacen. Gezellig hoor. Wat een mooie foto's heb jij gemaakt van Rotterdam zeg. De vvv is trots op je ! Hoop snel weer een stukje te lezen bij je. Mijn spacetijd is wat beperkt nu ik de hele week werk.
Liefs Mimi

Angelique en Jos 17-10-05 23:37:59

Hoi lieve Ineke,

Ben er weer eens een keer, heb nu herfstvakantie dus wat meer tijd om overal rond te kijken. Als ik al die vernieuwde spaces bekijk dan heb ik nog veel te doen zie ik wel. Helaas ontbreekt het me aan tijd en zin op het moment om veel aan m'n space te werken, komt misschien nog wel. 't Gaat nog steeds niet zo lekker hier bij ons, maar ja, komt wel weer hoop ik. Graag wil ik je een fijne dinsdag wensen en tot gauw maar weer.

Dikke knuffel, Angelique xxx


rian ( freubel9) 17-10-05 15:07:30

hoi hoi Ineke
De mooiste stad van Nederland ???
Nou loop ik er niet de deur plat maar daarop was toch Rotterdam te zien hè ?
Indderdaad, als je het bij Nacht bekijkt.
Maar Eindhoven bij Nacht al eens gezien. Overdag 'n dooie boel maar eens per jaar is er de zogenaamde "lichtjesroute". Is dan prachtig !
fijne dag nog Ineke,
(ik zie hieronder een berichtje van René. Vroeg me ook al af waarom het zo stil bleef aan zijn kant. Begrijp het nu ;) )

Ruud 17-10-05 11:22:18



Hai Kanjer


Ik kom jou even een goede week wensen
Geniet van de mooie dagen


Dikke kus

Ruud
/schrijver 5

<< < 2 3 4 5 6 > >>
Zoeken
 
Gratis spelletjes