Wannie 29-06-06 20:41:40

Hoi Lieve Jeanne
Ik kom ff bij je langs en breng meteen wat lekkers voor je mee,om even af te koelen want ik weet dat je dit weer maar niets vind,en het wordt nog warmer,meid ik heb zo'n medelijden met je,en helemaal nu ik je weblog heb gelezen,over je bedreiging,hoe kan iemand nu zo ziek zijn om zoiets te doen,en dan helemaal bij zo'n lieverd als jij,dit is toch niet normaal meer,de maatschappij van tegenwoordig gaat hard achteruit hoor,bah.
Ik wens je ondanks de hitte en alles wel fijne dagies,en mocht het je te heet worden dan kom maar gezellig bij ons in het zwembadje plumpen hihihihi
Heel veel liefs van mij,en o ja ik meld me momenteel wat minder op de space hoor,ivm dit weer ben ik liever buiten dan achter de pc,snap je wel he

sonjaengelen 29-06-06 19:50:05

hallo jean ik kom je even een fijne avond toewensen hartelijke groetjes Sonja Engelen


en een big kiss



http://sonja59.spaces.msn.com/ 12 12

André 29-06-06 17:43:08

Hoi Jeanne,
Ik stuur je 2 hulpjes, zij maken vanavond het eten klaar, alleen je moet wel eten wat de pot schaft. Nog een fijne avond en voor straks slaap wel.
Groetjes,
André

Doei!!!!

CORRY 29-06-06 16:39:18

Hallo Jeanne, Ik heb je berichtje zitten lezen over die griet die jou bedreigd heeft.Ik weet het nog, dat heeft ook allemaal lang geduurd zeg! En inderdaad je kunt hier in Nederland je recht niet halen, ik heb daar heel veel ervaring mee, dus blijf ik s'avonds maar binnen als ik alleen over straat moet.
NOG EEN FIJNE DAG VERDER EN PROBEER HET LOS TE LATEN !!


plaatje=space

jokeloveshercats 29-06-06 15:12:55

haa jeanne
kom je ff een hele fijne dag/avond wensen
doe maar lekker kalm aan de komende dagen want het word weer erg warm

liefs joke

Edith 29-06-06 12:29:15


Ik wilde je ff een opsteker wensen, maar eigenlijk heb ik er geen woorden voor. Daarom maar een hele fijne dag, met een aangenaam temperatuurtje.
Dikke knuffel Edith

 = mijn space

Manuela 29-06-06 08:58:52
charles 29-06-06 08:49:57

Goeiemorgen Jeanne!~
Volgens mij was je een beetje doorgedraaid van dat debat op TV hahaha, gezien de manier
waarop je berichtjes waren mislukt!
Ja ik heb het ook grotendeels gevolgd, vandaar dat ik nog niet zo fris en fruitig ben vanochtend (zie het plaatje)

Nog een gezellige dag gewenst voor vandaag
en dat onze lieve heer het maar niet té heet
moge laten worden!
groetjes en knuffels

Andre 29-06-06 07:42:50

Hoi Jeanne,

Het weer is weer voortreffelijk. Ik was tenminste vroeg op.

En natuurlijk ook een fijne dag.
Groetjes,
Andre
Doei!!!!

Harmke Maatje 28-06-06 23:04:25

Hoi Jeanne
een fijne




groetjes
Harmke Maatje

<< < 871 872 873 874 875 > >>
Zoeken
Terug naar homepage