Ina 05-02-13 01:31:40

In de lijst adressen van neven en nichten aan de Vandiepentjeskant ontbreken die van:
Thaam en Jan Ruyter
Atie, Harry, Annie, Truda en Joke Delemarre
Jan, Thaam, Riet en Dick Wijnker.
Graag aan mij doorgeven als je van hen het adres hebt.

Ina 05-02-13 00:04:54

Van jalf 6 tot 10 uur is er weinig gebeurd. Mam ademt veel sneller dan gisteren. Ze ligt met haar ogen dicht, maar slaapt weinig. Praten doet ze helemaal niet meer. Haar benen krijgen grote donkere vlekken. Ze voelden koud aan; met een warme pittenkruik werd het wat beter. De verzorgende Esther heeft mam op haar zij gelegd.
Nu is Jaap in De Oever, om 5 uur komt Nico.
Ik ben de adressenlijst aan het actualiseren. De neven en nichten van de Patertjeskant is rond, dankzij tante Dien. Die van ons eigen gezin zal ook wel in orde komen. Op tafel liggen lijsten met wat ik weet van neven en nichten Vandiepentjeskant en van 'de rest'. Vul maar in wie er een kaart zou moeten krijgen.

Jan 04-02-13 14:44:17

Vanmogen tegen negenen Jaap afgelost. mam was vannacht rustig en ook de hele morgen. Wel zwaar ademend, af en toe wat schokkerige bewegingen. Ze heeft nauwelijks een oog open gehad en niets gezegd, ook geen teken van herkenning. verzorging heeft haar tussendoor gewassen en verschoond en dan krijgt ze ook een paracetemol zetpil om eventuele pijn te verlichten of te voorkomen. Huisarts kwam ook nog langs. Op mijn vraag hoe lang nog was het antwoord dat ze het best nog een tijdje vol kan houden zo, vanaf het moment dat ze niet meer eet/drinkt volgens haar wel tot twee weken. Pff. Kan dus zomaar nog ruim een week duren. maar kan natuurlijk ook zomaar afgelopen zijn. Rond 13.00 uur afgelost door Louise en Werner. Ook Gerie was er toen.

Ina 04-02-13 01:11:33

Vanmiddag en vanavond probeerde mam nauwelijk te praten. De meeste tijd sliep ze, met open mond en een zware ademhaling. Als het dan ineens stil werd, checkte ik snel of dat permanent zou zijn, maar dan kwam het geluid toch weer op gang.
Vannacht is Tom bij mam, om half 7 komt Jaap en om 9 uur Jan.

Miny 03-02-13 22:50:32

Ik wist niet dat Tanno jouw de foto's ook had gestuurd. Ik mailde je net die waar jullie mooi over mam gebogen staan, maar er was volgens het bericht dat ik terugkreeg een tijdelijke failure. Vandaag veel bezoek bij mam. hoe lang nog?

Ina 03-02-13 14:57:56

Op de site heb ik op de pagina Mam/Oma zes foto's geplaatst die Tanno gistermiddag in De Oever heeft gemaakt. Het zonlicht speelde af en toe prachtig door mams witte haar.

Ina 03-02-13 01:49:28

Vanmiddag bij binnenkomst vond ik mams gezicht echt dat van een stervende. Maar het kan natuurlijk nog best een tijdje duren. Mam kijkt je heel intens aan en houdt alles in de gaten. Ze kan niet meer duidelijk praten. Alleen 'Ja' en 'Nee' zijn goed verstaanbaar en een paar frappante uitzonderingen: "Zuster, u huilt" en "Altijd al geweest".
Er is steeds een familielid bij haar. Vannacht Jaap, om melkerstijd komt Herm. Zondagmiddag Miny en Ton, vanaf 16 uur Monique en ik en dan 's nachts Tom.

Monique 03-02-13 01:12:16

Lijkt mij een normale dubbele punt: ja dus!
En tja, misschien duurde het definitieve verzenden met die code nog 2 minuten...?
Wat wel jammer is -misschien vooral voor Isa- is dat we minder smileys hebben.

P 03-02-13 00:56:24

Ook meteen even testen of de dubbele punt het nu doet: ja/nee.

P 03-02-13 00:02:48

Gefeliciteerd, Jeroen. (Het is nu net 0.00 uur - benieuwd of de klok in het nieuwe gastenboek gelijk loopt.)

<< < 315 316 317 318 319
 



- Webhosting vanaf € 1,95
- Wordpress in een handomdraai
- Telefonisch bereikbaar
- Gratis verhuisservice
Klik hier en begin

-20+ jaar ervaring
-Grootste aanbieder van Nederland
-Gratis SEO-check
Klik hier voor gratis en vrijblijvend advies