Bedankt club GOESTING & alle leuke lekkere vrouwen die ik heb ontmoet, mee mocht spelen etc. en THE First Time Ellen? WOW!! Als dit je eerste X was dan kom ik graag nog eens als jullie hier een berichtje plaatsen! Een heerlijke vrouw ben je! Thnx iedereen voor weer een toffe avond met alles wat ik maar wensen kon.Ja, Hilde. Ik zou de sauna op gas uitzetten waar ik vaak amper volk inzie zoals velen jouw adviseerden. Komt er dan minder volk? Nee, iedereen zal het nu idd begrijpen.Sommige niet die dan wegblijven? Dan bespaar je zoveel op jou gaskosten dat dat weer compenseerd.
Andere clubs geven twee baddoeken. Vragen als je er meer wil.Idee?
Zoals je zelf zei:kortingen, acties, lagere prijs op m.dag en vr.dag. Je denkt al genoeg mee met de gasten. Het moet voor jou,de club ook haalbaar blijven.Ik moet er niet aan denken dat hij toe gaat door te hoge kosten.
@Wim.v.S : wat ben ik geschokt door je reactie! Mag een dame niet eens een half uur met één en dezelfde man genieten (mss wel haar eigen man)? Die keuze ligt geheel bij de dame zelf, zij hoeft helemaal geen rekening te houden met anderen. Lekker is lekker, genot is genot, punt. Als ik compleet opga in een spel met een man waar een intense klik is, dan kijk ik niet op de klok en hoef ik er ook even geen anderen bij, normaal toch? Dames zijn hier uit vrije wil en voor hun eigen genot. Probeer de gangbang eens, denk dat dat beter bij jouw ideaalbeeld van een clubbezoek past.
Aan alle heren, koppels en dames en travs die de super club Goesting bezoeken. Afgelopen dinsdag namiddag was ik terug aanwezig en moet zeggen dat ik het super gezellig vond, heel erg genoten heb en ook de vele complimenten weet te pruimen. Ik kijk uit naar de volgende aanwezigheid. Xxx Cheyenne
Het was de eerste echte ervaring in een club en wauw! Het was een geweldige avond. Leuke mannen ontmoet! Ik kom zeker nog eens terug! X
Het was lang geleden dat ik overdag van de partij was. Afgelopen week wel twéé keer.
Zacht, ruig, intiem, in groep, massage.... vanalles wat en naar't schijnt was't weer te horen.
Ik wilde een beetje herstellen, anders was ik er vanavond alweer.
Volgende donderdag avond pas weer playtime...
Hoi heren straks wil ik nog een lekker lang en stevig geneukt worden terwijl ik op mijn knieën wacht op jullie. Tot straks bs
Vanavond weer naar de "place to be" op vrijdagavond...DE GOESTING. Hapje, drankje en sex à volonté!!!
Vanavon terug festje
Vanavond terug feestje in de goesting!
Altijd leuk daar!
Vanavond ook terug aanwezig!