Ati 02-10-22 02:09:20

@Horny redhead & kinky beardman
Das heel Vriendelijk van jullie, het was aangenaam, het is zo leuk om een ​​stel zoals jij tegen te komen, ik heb er erg van genoten en blij om te horen dat jij ook, ik kijk er zeker naar uit om je snel weer te zien, dus tot binnenkort????????

Koppel 01-10-22 12:56:31

Wat een teleurstelling gisteren.
Soms te opdringerige mannen. Het is niet dat je als koppel er bent, dat mannen zomaar het recht hebben de vrouw ongevraagd te betasten. Zelfs als je dat aangeeft dat het niet gewenst is, proberen ze toch verder te doen.


Reactie:
Jammer dat het een teleurstelling was...dat is nooit leuk!
Maar als jullie dat gedurende de avond gezegd hadden dan hadden we in kunnen grijpen. Dan was de avond waarschijnlijk veel fijner verlopen!
Zoals ook op de website staat en iedere vaste gast ook weet: Klachten, vervelende ervaring(en)? Gelijk aan de inkom melden!!!

Nu, achteraf op het gastenboek kunnen wij er niets meer aan doen, is het OOK een teleurstelling voor ons dat er geklaagd wordt door een koppel zonder dat we weten wie jullie zijn, hoe het zit...etc. etc.
Jullie schrijven dat er soms te opdringerige heren waren... wie dan? Nu hebben we geen idee wie we hadden moeten corrigeren of zelfs wel de inkom ontzeggen.
Zo worden alle aanwezige heren over één kam geschoren, wat ook niet echt fair is.

Resultaat: Spijtig voor alle partijen dus....

Horny redhead & kinky beardman 01-10-22 11:56:31

Opstaan met stijve billen en benen... dat wil zeggen dat ik een zeeeer goede avond gehad heb. Wat was het weer erg leuk, gezellig, geil maar vooral stevig. Hmmm heerlijk vond ik het. @duracell is al bijna gewoontegetrouw mijn opwarmer, enkele lekkere mannen deden me in hogere sferen belanden maar toen kwam Ati... woow... my cup of tea... lekker hard gaan... alle hoeken van de kamer... of nee...niet allemaal... dus kom maar snel weer terug voor die andere hoeken . Heerlijk genoten!! En natuurlijk mijn beardman die me afwerkte en me de nodige nazorg gaf. Wat kan een mens nog meer verwachten. Dankjewel allemaal! x

Geekat 30-09-22 19:47:44

Wij komen vanavond voor de eerste keer langs.

ma en ka 30-09-22 19:18:41

Vanavond komen we langs en hebben er veel zin in.

Thieu en Sigi 30-09-22 17:40:04

Vanavond komen wij nog eens af, vrouwtje wil graag volledig ondergespoten worden, hopelijk wat geile hengsten aanwezig , te herkennen aan haar neusring..

benny 30-09-22 16:54:20

ik kom vanavond nog eens langs

High heels lover 30-09-22 16:10:44

Hoi,gaat de club open om 21:00 vandaag?

Pluim & lover 30-09-22 15:27:16

Vanavond wij weer naar de "place to be" op vrijdagavond => DE GOESTING. Hapje, drankje en sex à volonté.

eric en katrien 30-09-22 15:14:24

We komen vanavond zeker af en Katrien hoopt toch om van enkele harde stevige pikken te kunnen genieten wie doet mee

<< < 701 702 703 704 705 > >>
Terug naar homepage